Pierce Brosnanas atidėjo vestuves

"Džeimso Bondo" žvaigždė Pierce Brosnanas (Pirsas Brosnanas) atidėjo savo vestuves, kurios kitą savaitę turėjo įvykti Belintaberio vienuolyne Airijos Majo grafystėje, nes automobilio avarijoje nukentėjęs jo sūnus dar visiškai nepasveiko.
Pierce Brosnan
"Jo sūnaus Seano (Šono) sveikata nėra pakankamai gera, kad jis galėtų vykti į Airiją, esančią už šešių valandų kelio. Todėl jie turėjo atidėti vestuves", naujienų agentūrai "Reuters" sakė vienuolyno darbuotojas, nenorėjęs skelbti savo pavardės.

P. Brosnanas, gimęs Airijos mieste Navane, esančiame į šiaurės vakarus nuo Dublino, planavo savo sužadėtinę Keely Shaye-Smith (Keli Šei-Smit) vesti 800 metų senumo vienuolyne. Vestuvių pokylis turėjo vykti netoliese esančioje Ešfordo pilyje.

Praėjusį mėnesį jo 16 metų sūnus buvo sunkiai sužeistas, kai sportinis automobilis, kuriuo važiavo ir keli jo draugai, nuriedėjo nuo nuošalaus kalnų kelio Malibu pakrantėje, Kalifornijoje.

S. Brosnanui per avariją lūžo dubens kaulai, tačiau tikimasi, kad jis visiškai pasveiks.

Seano motina, pirmoji P. Brosnano žmona Cassandra Harris (Kasandra Haris), 1991 metais mirė nuo kiaušidžių vėžio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.