Per paskaitą apie pomirtinį gyvenimą subadytas žmogus

Į paskaitą apie pomirtinį gyvenimą susirinkę žmonės tikriausiai buvo taip susidomėję, kad nepamatė, kaip auditorijoje buvo subadytas vyras.
Apie šį įvykį antradienį pranešė policija.

Paskaitos Vankuverio viešojoje bibliotekoje pirmadienį klausėsi apie 300 žmonių. Vienas vyras, kuriam, regis, nepatiko, kad buvo užkliudyta jo kėdė, išsitraukė nedidelį peilį ir subadė kito vyro koją.

Prieš tai jiedu nebuvo susikivirčiję, užpuolikas ir auka vienas kito net nepažinojo. Po incidento užpuolikas pasiliko toliau klausytis paskaitos, tuo tarpu nei lektorius, nei kiti auditorijoje buvę žmonės nieko nepastebėjo.

Auka sugebėjo išeiti iš auditorijos ir pranešti apie incidentą policijai. Netrukus užpuoliką suėmė civilių rūbais vilkėję pareigūnai.

45 metų vyrui gresia kaltinimai užpuolimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.