Per kivirčą suvalgyti žmogaus organai

"Kaimiečiai tik žiūrėjo, apimti siaubo. Žmonės dar neatsigavo nuo šoko", sakė "Reuters" policijos inspektorius Benas Simanjonas (Benas Simandžonas) iš Madango miestelio, prie kurio įvyko incidentas.

Atsitokėję kaimiečiai nusivijo 35 metų Moropia Silkapi (Moropiją Silkapį) į krūmus ir pririšo prie medžio laukti policijos. Tačiau nužudytojo giminės suskubo anksčiau už valdžios atstovus ir jį užmušė.

Kanibalizmas šioje džiunglėmis apaugusioje Ramiojo vandenyno saloje buvo paplitęs, kol jį išgyvendino Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir Australijos kolonijinė valdžia. 1975 metais šalis tapo nepriklausoma.

Žinia apie šį sausio 31 dienos incidentą pasiekė Port Morsbį tik antradienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.