Patenkintas "Playboy" ieškinys dėl neteisėto suaugusiems skirtų kabelinių TV įstatymo

Pirmadienį Aukščiausiasis teismas patenkino kompanijos "Playboy Enterprises Inc." ieškinį ir pripažino neteisėtu įstatymą, įpareigojantį seksualinio turinio laidas transliuojančias kabelines televizijas užblokuoti savo signalus visiems paslaugos specialiai neužsisakiusiems vartotojams.
Aukščiausiasis teismas sutiko su "Playboy" argumentais, kad 1996-aisiais priimtas federalinis įstatymas yra per daug bendras bei pažeidžia Pirmosios pataisos numatytas teises, pagal kurias kabelinių televizijų žiūrovai gali nevaržomai žiūrėti seksualinio turinio laidas.

JAV teisingumo departamentas atkakliai gynė įstatymą, kuriame reikalaujama, kad kabelinių tinklų operatoriai, transliuojantys programas suaugusiems, užblokuotų signalus arba seksualinio turinio laidas rodytų vėlai vakare, kai vaikai, tikėtina, nebežiūrės televizoriaus.

Teisėjo Anthony Kennedy nuomone, vyriausybės atstovams nepavyko įrodyti, kad šis įstatymas yra 'mažiausiai ribojanti' suaugusiems skirtų laidų transliavimo problemos sprendimo priemonė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.