Pasaulinio tinklo forma panašį į musę

 (2)
Neseniai kompiuterių gamintojų "Compaq" ir IBM bei interneto paieškos bendrovės "AltaVista" surengto tyrimo duomenimis, internetas yra panašus į musę arba į skaičių 8.
Tyrimo metu buvo išnagrinėta daugiau nei 600 milijonų tinklalapių.

Paaiškėjo, jog visus juos galima suskirstyti į keturias sritis, kurios tarpusavyje turi labai nedaug ką bendra.

Svarbiausia interneto dalis sudaro musės modelio centrą. Anot "Compaq", centrą sudaro apie trečdalis visų tinklalapių.

Vieną musės sparną formuoja ketvirtadalis visų tinklalapių, iš kurių galima patekti į centrą, bet negalima sugrįžti į pradinius tinklalapius.

Pasak "Compaq", kitą sparnelį sudaro dar vienas ketvirtadalis tinklalapių, į kuriuos galima patekti per centrinius tinklalapius, tačiau sugrįžti atgal į centrą nebeįmanoma. Ketvirtąją interneto dalį - apie 22 proc. visų tinklalapių, sudaro puslapiai, kurie neturi sąsajos su centru, tačiau iš jų galima patekti arba į vieno, arba į kito "sparnelio" tinklalapius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.