Paryžiuje siautėja "Nykštukų išlaisvinimo" frontas

 (7)
Viename iš Paryžiaus parkų vykstančios 2000 nykštukų parodos metu buvo pavogta apie 20 parodoje eksponuojamų mažų pasakų herojų figūrėlių. Šia vagyste buvo apkaltinta 'Sodo nykštukų išlaisvinimo fronto' organizacija.
"Išlaisvinimo fronto" atstovė patvirtino, kad jos organizacija prisiima atsakomybę už visus iš Bagalette parko dingusius nykštukus.

"Mes norime sugrąžinti nykštukus į natūralią aplinką, t.y. išleisti juo miškuose, iš kurių jiems niekada nevertėjo išeiti," teigė anonimas agentūrai AFP.

"Mes reikalaujame nedelsiant uždaryti šią bjaurią parodą ir išlaisvinti visus sodo nykštukus," pridūrė anonimas. Parko prižiūrėtojas prisipažino, kad sekmadienį ryte dingo apie 20 nykštukų, ir kad buvo paliktas tam tikras perspėjamasis raštelis.

'Sodo nykštukų išlaisvinimo frontas' reguliariai vagia nykštukų figūrėles iš privačių sodų ar parkų ir palieka juos miškuose, kurie, anot fronto narių, ir yra tikrieji nykštukų namai.

Policininkai kartais randa pavogtus nykštukus ir sugrąžina juos savininkams, tačiau iki šiol nykštukų vagys dar nei karo nebuvo sugauti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.