Parlamentarai prieš Mindaugą Murzą

 (2)
Neregistruojamos Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungos lyderis M. Murza yra oficialus kandidatas į Šiaulių miesto tarybą - jį pirmuoju į savo rinkimų sąrašą įrašė Nepriklausomybės partijos Šiaulių skyrius.

Pasak sunerimusių parlamentarų, "Nepriklausomybė brangi mums visiems, kaip ir valstybės prestižas", todėl minėtas šios partijos Šiaulių skyriaus sprendimas "yra toli gražu ne vietinis dalykas, jis panašus į provokaciją ir turės nemalonių tarptautinių pasekmių".

Teisingumo ministerija yra devynis kartus atsisakiusi registruoti prieš trejus metus M. Murzos įsteigtą Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungą, nes jos įstatuose rado tautinės nesantaikos kurstymo požymių.

Savivaldybių rinkimai vyks Lietuvoje kovo 19 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (2)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.