Pandos nesidomi seksu

 (10)
Pandų dauginimosi problemos yra susijusios ne su nesugebėjimu poruotis ar per greitu poravimusi, tačiau su visišku nesidomėjimu seksu.
Būtent todėl buvo nuspręsta šiems gyvūnams parodyti keletą vaizdo juostų su "meilės meno" instrukcijomis, pranešė vietinė Kinijos spauda.

Kinijos pandų tyrimo centras iki šiol vis atsisakydavo įvairių farmacijos kompanijų pasiūlymų padėti išsaugoti šalies "gyvąjį turtą" išbandant įvairius vaistus pradedant "Viagra" ir baigiant natūraliomis augalinėmis vaistinėmis medžiagomis.

"Tyrimai parodė, kad daugiau kaip 60% centre esančių suaugusiųjų pandų paprastai nerodo jokių susijaudinimo ženklų," buvo rašoma tyrimo ataskaitoje. "Jeigu pandos nesiporuoja, reikia pasistengti kaip nors sužadinti jų natūralų seksualinį instinktą ir tai padaryti gali padėti specialios vaizdo juostos, kuriose įrašytos poravimosi scenos."

Ataskaitoje buvo taip pat paminėta, kad dėl nedidelių pandų reproduktyvumo galimybių, keli pagrindiniai Kinijos pandų tyrimo centrai įkūrė netgi specialius šių gyvūnų spermos bankus. Beje, net 20 dirbtinai apvaisintų pandų sėkmingai susilaukė palikuonių.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.