P.Almodovaro apdovanojimas buvo trumpam pavogtas

Ispanų režisierius Pedro Almodovaras po Britų Kino akademijos apdovanojimų įteikimo ceremonijos vykusiame pokylyje pastatydamas savo prizą už Micko Jaggerio kėdės tikėjosi suradęs pačią geriausią ir saugiausią vietelę jam ... tačiau bronzinis prizas vis dėlto dingo.
Pedro Almodovaras
"Aš netyčia pastebėjau šį maišelį ir iš jo kyšančią bronzinę galvą. Iš karto supratau, kad tai vienas iš apdovanojimų," pasakojo vienas iš vakarėlio svečių Tony Blainas." Aš parodžiau ją draugams....na ir .... aš pats nežinau kas man užėjo."

Kai kitą rytą 'vagišius' atsibudo ir pastebėjo ant židinio stovintį prizą, kurio jis tikrai nenusipelnė, jis iškart paskambino į vietinio laikraščio redakciją, kurios dėka pavyko bronzinį trofėjų perduoti jo tikrajam šeimininkui.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.