"Oskarų" statulėlės rastos šiukšlių dėžėse

Policijos pranešimu, tikriausiai rastos visos 55 paauksuotos statulėlės, praėjusią savaitę pavogtos iš laivų kompanijos doko. "Oskarus" prie parduotuvės "Food 4 Less" radęs vyras pakvietė vietos televiziją, o pastaroji iškvietė policiją.

Policijos atstovas spaudai sakė, kad tas vyras, įvardijamas Willie Fulgeariu (Viliu Fuldžeriu), dabar apklausiamas.

Anot televizijos, W. Fulgearis, radęs 10 dėžių, persinešė jas į savo automobilį ir pakvietė korespondentus. Jei jo atradimas padės suimti ir nuteisti vagį, jam atiteks laivų kompanijos 50 tūkst. JAV dolerių (200 tūkst. litų) vertės premija.

Statulėlės rastos likus vos savaitei iki "Oskarų" įteikimo ceremonijus.

"Oskarų" vagystė buvo jau antras toks incidentas, susijęs su šiemetiniais apdovanojimais. Anksčiau šį mėnesį dingo 4 tūkst. balsavimo biuletenių, išsiųstų Kino meno ir mokslo akademijos nariams. Akademijos pareigūnams skubiai teko paruošti ir išsiųsti naujus biuletenius.

Vėliau dingę biuleteniai buvo rasti pašte.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (2)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.