"Oskarų" ceremonijoje dominavo žaismingi drabužiai

Skandalingąją suknelę, kurią "Grammy" apdovanojimų įteikimo metu vilkėjo aktorė ir daininkė Jennifer Lopez, sekmadienį buvo galima išvysti ir "Oskarų" ceremonijoje, tačiau šį kartą ja pasipuošė ... režisierius Trey'jus Parkeris.
Hilary Swank
Parkeris, vienas iš Amerikoje labai populiaraus animacinio serialo "South Park" (Pietinis parkas) kūrėjų, 72-ojoje Kino akademijos šventėje pasirodė kartu su kolega Mattu Stone'u, kuris, beje, buvo pasipuošęs tokia pačia dizainerio Ralpho Laureno suknele, kuria praeitų metų ceremonijos metu visus žavėjo Gwyneth Paltrow.
Heather Graham

"Tai juk stebuklingas vakaras," teigė Parkeris, susirinkusiems fotografams demonstruodamas savo apdarą - žalsvai melsvą dizainerio Versace sukurtos suknelės kopiją. "Mes nesigėdijame savo kūnų. Ši ceremonija tai juk didžiausia metų šventė." Iš tikrųjų, šiai metais aktoriai vilkėjo daug žaismingesniais drabužiais nei pernykštėje ceremonijoje.

Dainininkė ir aktorė Erykah Badu ant raudonojo kilimo pasirodė vilkėdama tikrą "nešiojamą meno kūrinį" - suknelę iš žalsvo atspalvio odos gabaliukų, susiūtų kartu su geltona rafija, ir į siūles prikaišiotais džiovintų gėlių žiedų. Jos galvą puošė afrikietiško stiliaus turbanas. "Tiesą pasakius šią suknelę mes užbaigėme tik prieš 20 minučių. Man ji labai patinka. Tai mano mėgstamiausia spalva," sakė aktorė, suvaidinusi filme "The Cider House Rules" (Saiderio namų taisyklės).

Charlize Theron vilkėjo oranžinės spalvos senuoju Holivudu dvelkiančią Veros Wang sukurtą suknelę, Chloe Sevigny pasipuošė juoda vakarine Yves St. Lautento suknele, o geriausios antraplanės aktorės apdovanojimą laimėjusi Angelina Jolie visus nustebino keliomis juodomis suknelėmis bei ilgu juodu peruku.

Hilary Swank

Hilary Swank, geriausios metų aktorės titulo laimėtoja, atsisakė savo berniukiško įvaizdžio iš filmo "Bous Don't Cry" (Vyrai neverkia) ir pasipuošė žavia gelsvai žalsva Randolpho Dike'o vakarine suknele bei deimanntų vėriniu. "Man pasiūlė tikrai daug suknelių, tačiau kai apsivilkusi šitą, supratau - ji man," vėliau prisipažino aktorė. Gelsvų atspalvių apdarais visus žavėjo Catherine Deneuv, pasirodžiusi su "auksine" Yves St. Laurento suknele, bei Nicole Kidman, vilkėjusi Dioro sukurtą apdarą.

Kai kurios aktorės vilkėjo rausvų atspalvių suknelėmis. Tarp tokių buvo ir Uma Thurman, Salma Hayek bei Ashley Judd.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.