"Oskarų" ceremoniją krečia nesusipratimai

Balsavimas, nuspręsiantis, kam šiais metais atiteks "Oskarų" statulėlės baigėsi ketvirtadienį, t.y. dviem dienom vėliau negu buvo planuota., o to priežastis - pašte pasimetusi didžioji dalis balsavimo biuletenių.
Iš pradžių buvo numatyta, kad visi 5 607 balsavimo teisę turinčių narių užpildyti biuleteniai vėliausiai antradienį turi pasiekti balsų skaičiavimu besirūpinančią kompaniją "PricewaterhouseCoopers", tačiau netikėtai pasimetus daliai biuletenių, galutinė data buvo pratęsta dar kelioms dienoms. Beje, netrukus pasimetusios anketos vis dėlto buvo rastos.

Tai jau antras skandalas, sukrečiantis šiemetinę Kino akademijos apdovanojimų šventę. Kiek anksčiau visus sukrėtė žinia apie paslaptingai dingusias 55 "Oskarų" statulėles, kurios (tiksliau, 53 iš jų) šią savaitę buvo rastos šiukšlių dėžėje. Paauksuotų statulėlių vagyste buvo apkaltinti ir suimti du laivininkystės kompanijos, atsakingos už "Oskarų" transportavimą, darbuotojai.

Akademijos administratorius Ricas Robertsonas teigė, kad šiais metais balsavimo biuleteniai buvo grąžinami daug greičiau nei įprasta. Dabar visi balsus "PricewaterhouseCoopers" komanda suskaičiuos įslaptintoje vietoje. Tiktai du kolegos - Gregas Garrisonas bei Lisa Pierozzi - žinos statulėlių laimėtojus dar prieš sekmadienį. Kortelės su laimėtojų vardais bus dedamos į 2 atskirus vokus, o Garrisonas ir Pierozzi lydimo ginkluotos apsaugos juos atskirai pristatys į apdovanojimų įteikimo ceremoniją.

Beje, antradienį Los Andželo policija išvaikė didžiulę minią kino žvaigždžių gerbėjų, jau nuo savaitgalio bandžiusių užsiimti geriausias vietas prie pat "Shrine Auditorium" salės, kurioje vyks "Oskarų" ceremonija.

Policijos seržantas Tony O'Brienas sakė, kad per gausią kino fanų minią tiesiog negalėjo prasibrauti moksleiviai, lankantys netoliese esančią mokyklą. Tačiau fanai išsiskirstė ne tuščiomis rankomis. Akademija paties atkakliausiems ir ištikimiausiems įteikė bilietėlius, garantuojančius pačias geriausias vietas prie takelio, kurio žvaigždės atvyks į ceremoniją.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (7)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.