“Oskarai” užsitraukė klerikalų kritiką

Meksikos katalikų bažnyčios leidinys “Su tikėjimu” griežtai pasmerkė “Oskarus” laimėjusius filmus – “Amerikos grožybės” (American Beauty), “Berniukai neverkia” (Boys don’t Cry) ir “Sidro namų taisykles” (The Cider House Rules).
Devil Oscar
“Šiemetinė “Oskarų” ceremonija tapo abortų, netvarkingo seksualinio gyvenimo ir homoseksualizmo propagandos arena”, tvirtina klerikalinis leidinys.

Leidinio teigimu, filme “nėra teisingo atpildo už santuokinę neištikimybę, o homoseksualumas pristatomas teigiamai. Ši seksualinė pakraipa atrodo geriau, nei normalus vyro ir moters vedybinis gyvenimas”.

“Sidro namų taisyklėms” (“Oskaras” Michaelui Cainui už geriausią antro plano vaidmenį) kliuvo už tai, kad šiame filme, pasak straipsnio autorių “propaguojami abortai”, o “Berniukai neverkia” (“Oskaras” Hilari Svonk už geriausią moters vaidmenį) supeikti už negatyvų požiūrį į vyrus-homofobus. “Šis filmas moralės požiūriu yra tiesiog siaubingas”, teigiama leidinyje.

Anksčiau Meksikos katalikų bažnyčia kritikavo filmą “Žvaigždžių karai”. Klerikalų manymu, jis parodijuoja Šventą raštą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.