“Nykštukų išlaisvinimo frontas” vėl siautėja

 (17)
Frontas smogė vėl: 288 nykštukų figūrėlės buvo pavogtos iš privačių sodybų, esančių Sarrebourg miestelyje šiaurės rytų Prancūzijoje.
Vėliau nykštukų figūrėlės buvo rastos netoli esančiame miške ir sugrąžintos jų savininkams. Apie tai antradienį pranešė vietos policija.

Už kelias anksčiau įvykdytas panašias išdaigas visą atsakomybę prisiėmė “Nykštukų išlaisvinimo frontas”. Jo atstovai teigia, kad pagrindinis fronto tikslas yra “sugražinti nykštukus į natūralią jų aplinką.”

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.