Nusikaltėlis du kartus pasirinko netinkamą auką

Nusikaltėlis iš Naujosios Zelandijos dvi dienas iš eilės pasirinko netinkamą auką – sportininkę, turinčią taikvando juodąjį diržą.
Pirmojo užpuolimo metu, vyriškis kartu su savo bendru užpuolė merginą tamsioje Aucklando gatvėje.

“Pajutusi kažkieno ranką ant savo peties, aš instinktyviai atsisukau ir stipriai spyriau jam tiesiai į papilvę. Jis parklupo ant kelių ir tada aš alkūne jam sudaviau į žandikaulį. Jis pradėjo voliotis ant žamės,” pasakojo Rachael Younger.

Tačiau po antrojo vyriškio netikėto smūgio mergina neteko sąmonės, o kai atsitokėjo, jau buvo per vėlu vytis užpuolikus.

Po kelių dienų istorija netikėtai pasikartojo, kai Younger užtiko vieną iš užpuolikų bandant įsmukti į jos namus, rašė vietinis lakraštis “New Zeland Herald”.

“Aš prisėlinau prie jo ir mes atsidūrėm akis į akį. Aš jį iš karto pažinau, o ir jis mane, nes išbalo kaip popieriaus lapas,” pasakojo sportininkė.

Younger nedelsiant spyrė įsibrovėliui į veidą, o paskui į koją.

“Kiekvieną dieną aš mokau žmones nenaudoti kovos menų pykčio priepuolių metu. Net ir pačiai sau aš turiu tai nuolat priminti,” pridūrė Younger.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.