Niujorko meras paskelbė skiriąsis su žmona

Niujorko meras Rudolfas Džulianis (Rudolph Giuliani) trečiadienį pranešė, kad jis ir žmona siekia įteisinti gyvenimą atskirai.
Vos prieš kelias dienas meras pripažino, kad išsiskyrusi medicinos sesuo Džudit Neitan (Judith Nathan), su kuria jis buvo pastebėtas, yra "labai gera draugė".

Gyvenimas atskirai nuo žmonos Donos Hanover (Donna Hanover) yra tik paskutinis iš pokyčių R. Giuliani gyvenime. Balandžio 27 dieną jis paskelbė, kad jam yra ankstyva prostatos vėžio stadija.

R. Džulianis ir televizijos žurnalistė bei aktorė D. Hanover yra susituokę 16 metų, bet pastaraisiais metais retai pasirodydavo kartu. Donna nedalyvavo JAV senatoriaus posto siekiančio vyro rinkimų kampanijoje. R. Džulianio konkurentė yra prezidento Bilo Klintono (Bill Clinton) žmona Hilari (Hillary).

"Labai liūdžiu ir jaučiuosi baisiai", spaudos konferencijoje sakė meras, paskelbęs apie planus nebegyventi kartu su žmona. Vėliau prie oficialios mero rezidencijos pareiškimą spaudai su ašaromis perskaitė D. Hanover. Ji spėjo, kad R. Džulianis ir anksčiau turėjo nesantuokinių ryšių.

Su Dž. Natan R. Džulianis buvo nufotografuotas, o vietos žiniasklaida teigė, kad jie kartu praleidžia laiką nuo praėjusių metų.

"Aš ja pasitikiu, ji man labai padeda. Dabar man jos reikės labiau nei kada nors", sakė meras ir tuoj pat pridūrė, kad D. Hanover, su kuria jis turi 2 vaikus, yra "puiki moteris ir motina".

"Tokia pabaiga mane labai liūdina. Aš vyliausi, kad galėsime išsaugoti santuoką", verkdama kalbėjo D. Hanover.

Tačiau ji sakė, kad kelerius metus jai buvę sunku viešai rodytis su vyru, nes jis turėjęs santykių su savo tarnautoja.

Nors mero žmona pavardžių neminėjo, ilgą laiką sklido gandai apie R. Džulianio romaną su buvusia merijos ryšių skyriaus direktore Kristina Lategano (Christyne Lategano).

Meras visada neigė šiuos įtarimus.

R. Džulianis ir D. Hanover susitiko 1982 metais ir po dvejų metų susituokė. Jiems abiem tai buvo antroji santuoka.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.