Niujorkietė apkaltinta sukčiavimu penio implanto byloje

Manheteno teismui prireikė mažiau nei valandos, kad pripažintų 43 metų Jeane Lewis (Džina Liuis) kalta.

Kaltinimai buvo pareikšti ir jos draugui, 44 metų Andre Dovilasui (Endrė Dovilasui), tačiau šis kartu su implantuotu "įkalčiu" pabėgo į Haitį.

Sąmokslas išaiškėjo, kai J. Lewis vyras žiūrėdamas paštą rado sąskaitas bei korespondenciją nuo urologo ir ligoninės, kur A. Dovilasas gydėsi. A. Dovilasas apsimetė esąs J. Lewis vyras.

Vyras pranešė policijai ir savo žmonos profsąjungai "Local 1199", kuri atstovauja sveikatos apsaugos darbuotojams ir juos apdraudžia. Nuosprendis J. Lewis bus paskelbtas birželio 15 dieną. Jai gresia iki septynerių metų kalėjimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.