Netikra svetainė apgavo JAV demokratų partiją

Tenesio valstijoje gyvenančio gitaristo Jimo Williamso sukurta parodijuojanti politinė svetainė pasirodė visai nejuokinga Demokratų partijos kandidatui į Kongresą Jimui Williamsui, kuris ir buvo partijos įvardintas kaip svetainės autorius.
Gitaristas svetainę sukūrė prieš keletą mėnesių, norėdamas pajuokti politiką apskritai, o ne kurį nors vieną kandidatą. Ryškus reklaminis skydelis svetainėje skelbia “Jim Williams: Congress 2000”.

Tarp svetainėje minimų rinkiminių pažadų yra ir pažadas deportuoti Jerry Falwellą, ir naujame 100 JAV dolerių banknote įamžinti TV serialo “X-Files” žvaigždę Gillian Anderson.

“Tai yra smagu. Kai tai nebebus smagu, aš ją panaikinsiu”, tvirtina muzikantas. Anot jo, svetainė yra puikus įrodymas, jog “kiekvienas idiotas, turintis nedaug pinigų, tačiau pakankamai laiko, gali sukurti labai realistiškai atrodančią svetainę”.

J. Williams teigė niekada negirdėjęs apie bendrapavardį Demokratų partijos kandidatą į Kongresą.

Pats kandidatas į Kongresą apie svetainę teigė sužinojęs prieš keletą mėnesių, kai viename susitikime jam buvo paduota brošiūra: joje svetainė buvo minima, kaip oficiali jo rinkimų svetainė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.