Netbolo rinktinės žaidėjos atsisakė pozuoti nuogos

Australijos nacionalinė moterų netbolo komanda, laimėjusi pasaulio čempionų titulą, atsisakė sekti jų kolegių futbolininkių pėdomis ir nusifotografuoti nuogoms fotosesijoje.
Moterų futbolo komanda tapo labai populiari po to, kai pernai metais pasirodė kalendorius su apsinuoginusių sportininkių nuotraukomis. Tačiau netbolo komandos kapitonė Kathryn Harby ketvirtadienį pareiškė, kad jos komandos žaidėjos tikrai nesusižavėjo idėja apsinuoginti prieš fotoaparato objektyvą.

Harby bei Australijos netbolo federacijos vadovas Pamas Smithas susitiko su kalendorius publikuojančia kompanija ir pareiškė, jog vienintelė galimybė įvykdyti šį projektą, būtų leisti žaidėjoms pozuoti visgi apsirengusioms.

Anot komandos kapitonės, pirmadienį viena mergina sutiko pozuoti nuoga ir tai sukėlė "domino efektą".

"Kita mergina, jausdama tam tikrą moralinį spaudimą, nuėjo ir taip pat nusifotografavo apsinuoginusi," sakė Harby Australijos radijui. "Aš manau, kad žmonės, leidžiantys šį kalendorių, mintyse turėjo visai kitokį stilių nei tas, apie kurį mes su jais prieš tai kalbėjome." Ettore Flacco, leidybos kompanijos "Prime Publishing Australia" direktorius, teigė, kad nebuvo naudojamas joks spaudimas, ir prisipažino, kad planuojama pakartoti fotosesiją.

"Žaidėjos nebuvo verčiamos nusirengti. Joms buvo duotas pasirinkimas. Dabar mes ketiname dar kartą surengti trijų dienų fotosesiją Melburne ir šį kartą tikrai įsitikinti, kad visos žaidėjos bus patenkintos," sakė Flacco.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.