Nesąžiningas žaidimas padės laimėti rinkimus

Tokią išvadą Č. Juršėnas padarė, komentuodamas premjero Andriaus Kubiliaus "pergalę" šeštadienį prieš kadenciją baigusį prezidentą Algirdą Brazauską žirgų lenktynėse Sartuose.

Ten be sportinių varžybų viename važiavime galėjo pasivaržyti ir politikai.

"Iš tikro, A. Kubiliaus nesuvaldytas žirgas atlėkė pirmas, bet žirgų lenktynėse yra taisyklės - reikia risčia, o ne šuoliais. Taigi šuoliais, pažeisdamas taisykles, A. Kubilius buvo pirmas, o žaidęs ir važiavęs pagal taisykles A. Brazauskas - antras", spaudos konferencijoje pirmadienį kalbėjo Č. Juršėnas.

A. Kubiliaus pergalė buvo anuliuota.

"Kaip konservatoriai gali laimėti rinkimus? Jiems yra šansas - jei jie žais ne pagal taisykles, ne pagal rinkimų įstatymą", mano Č. Juršėnas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.