Nepriklausomybės dieną - pramogos ir linksmybės

Be oficialių ceremonijų ir koncertų Nepriklausomybės atkūrimo diena Vilniuje bus minima ir pramoginiais renginiais. Penktadienį Vilniaus Koncertų ir sporto rūmuose vyks roko ir klasikos muzikos projektas "Pasaulinės klasikos metamorfozės 2000".
Koncerte dalyvaus Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas Gintaro Rinkevičiaus, dainininkai Rasa Juzukonytė, Raimonda Tallat-Kelpšaitė, Nomeda Vilkanauskaitė, Daina Bilevičiūtė, Audrius Rubežius, Darius Golmantas, Deividas Steponkus o taip pat roko ir pop muzikos atstovai - Rosita Čivilytė, Birutė Petrikytė, Česlovas Gabalis, Marijus Mikutavičius, Povilas Meškėla, Igoris Kofas, Birutė Dambrauskaitė, Stasys Povilaitis ir grupė "Populiarioji klasika".

Pernai gruodį įvykusi muzikinio projekto premjera sulaukė didžiulio dėmesio. Jis apdovanotas muzikinių apdovanojimų "Bravo'99" statulėle Metų įvykio nominacijoje.

Šeštadienį Vilniaus dailės akademijoje agentūra "Ozon Projects" rengia "Independance day". Renginio pavadinimas yra angliškų žodžių "nepriklausomybė, šokis ir diena" junginys.

Renginyje dalyvaus žymūs Lietuvos didžėjai, pirmieji Lietuvoje ėmę propaguoti šokių muziką, bus demonstruojama kompiuterinė grafika ir videomenas. Organizatoriai į renginį pakvietė ir valdžios atstovus, kurie turėtų darbuotis prie didžėjų pulto.

Tą pačią dieną klube "Geležinis kablys" vyks koncertas "Dešimtmetis", taip pat skirtas Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Koncerte, kurį organizuoja motoklubas "Vorai", pasirodys septynios sunkiosios muzikos grupės.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.