Nepavyko parduoti "The Beatles" vadybininko dienoraščių

"Christie's" aukcione Londone ketvirtadienį nepavyko parduoti "The Beatles" vadybininko Briano Epsteino (Brajano Epsteino) asmeninių dienoraščių ir jam rašyto Paulo McCartney (Polo Makartnio) laiško.
Dienoraščiai, kuriuose aprašyta nelaiminga B. Epsteino paauglystė, kova su savimi dėl homoseksualumo ir depresijos periodai, nebuvo nupirkti už aukciono nustatytą kainą - 16-24 tūkst. JAV dolerių (64-96 tūkst. litų). Daugiausiai siūlyta 12 tūkst. JAV dolerių.

Ranka rašytas ir "gerbiamo Jameso Paulo McKenzie (Džeimso Polo Makenzio)" pasirašytas laiškas buvo įvertintas 16 tūkst. JAV dolerių, bet sulaukė tik 8,8 tūkst. JAV dolerių pasiūlymo.

Iš 14 aukcionui pateiktų dokumentų buvo parduota 12, tarp jų - Johno Lennono (Džono Lenono) B. Epsteinui siųstas Kalėdų atvirukas - už 8,650 tūkst. JAV dolerių.

Visus šiuos dokumentus parduoda buvęs B. Epsteino vairuotojas ir asmens sargybinis Bryanas Barrettas (Brajanas Baretas), dabar 70 metų amžiaus.

B. Barrettas aukciono rezultatais nėra nusivylęs. "Per daug nesitikėjau. Niekada to nesu daręs ir tikriausiai daugiau nebedarysiu. Tačiau buvau kiek nustebęs, kad niekas nesusidomėjo laiškais", sakė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.