Nepatraukli tiesa apie DiCaprio herojų

 (3)
Pamirškite tą simpatišką herojų, kurį "Titanike" (Titanic) suvaidino Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio), nes tikrasis Džekas Dosonas (Jack Dawson) buvo nulėpausis kūrikas, dirbęs laivo mašinų skyriuje.
Taip teigiama naujoje knygoje "Airis "Titanice" (The Irish Aboard Titanic), kurią parašė žurnalistas Šonanas Malounis (Senan Malony).

Kūriko Dž. Dosono niekas nebūtų leidęs į viršutinį denį, o įsimylėti tokią keleivę, kokią filme suvaidino Keit Vinslet (Kate Winslet), jis būtų galėjęs nebent svajonėse.

Tikrasis Dž. Dosonas gimė 1888 metais Dubline. Užaugęs jis vedė "White Star Line" kūriko seserį, buvo pasamdytas dirbti "Titanice" ir žuvo laivui nuskendus.

Halifakse Jungtinėse Valstijose esančio Atlanto muziejaus darbuotojas Ričardas Makmaiklas (Richard McMichael) taip pat teigė, kad Dž. Dosonui nebuvo lemta vaikščioti viršutiniuose deniuose ir jis negalėjo sutikti čia tokios gražios ir turtingos panelės, kaip Roza (Rose).

"Jis visą laiką buvo 20 m žemiau ir liejo prakaitą prie anglių krūvų", pridūrė R. Makmaiklas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.