Neleidžia filmuoti nuogalių futbolo

 (1)
Vieno JAV koledžo vadovai atkakliai priešinasi vietinės televizijos stoties ketinimams filmuoti futbolo rungtynes, kuriose … visi futbolininkai žaidžia nuogi.
Naktinės futbolo rungtynės yra jau daugiau kaip dešimtmetį trunkantis Lutherio koledžo Ajovos valstijoje ritualas, paprastai atliekamas per paskutinę egzaminų savaitę.

Šiais metais TV kompanija "KGAN Cedar Rapids" išreiškė norą nufilmuoti vienas iš naktį vykstančių varžybų, tačiau koledžo vadovams nepatiko šis sumanymas. Koledžo apsaugos darbuotojams bei sargams buvo nurodyta nieko neįleisti į koledžo teritoriją varžybų metu.

"Futbolo varžybos vyksta privačioje teritorijoje, todėl visi varžybose dalyvaujantys studentai neturi tapti viešo spektaklio dalimi," teigė koledžo atstovas Jerry Johnsonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.