Ne visi žino, kad žmonės buvo išsilaipinę Mėnulyje

Tokius duomenis pateikė fondas "Visuomeninė nuomonė". Jie buvo surinkti balandžio pradžioje, visoje Rusijoje surengus 1 500 respondentų tiek iš miesto, tiek iš kaimo vietovių apklausą.

Egzistuoja versija, jog šie išsilaipinimai iš tikrųjų buvo inscenizuoti. Į klausimą, ar tiki, jog amerikiečių astronautai tikrai ne kartą pabuvojo Mėnulyje, teigiamai atsakė 51 proc. respondentų, neigiamai - 28 proc., o 22 proc. apklaustųjų negalėjo atsakyti.

Labiau nei kiti amerikiečių pabuvojimu Mėnulyje tiki Maskvos bei Sankt Peterburgo gyventojai bei aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės (po 62 proc.). Skeptikų dalis vienoda beveik visose socialinėse-demografinėse grupėse.

Taip pat pastebima, jog netikėjimas žmogaus skydžiu į Mėnulį dažnai sutampa su mažu informuotumu apie šį įvykį. Iš žinančių apie tai, amerikiečių išsilaipinimu Mėnulyje netiki 23 proc., o iš nežinančių - 41 procentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.