Naujausios kolekcijos bus pristatytos po atviru dangumi

Dvyliktoji Vilniaus mados savaitė gegužės 18-19 dienomis vyks viešbučio "Mabre" kieme.

"Jei bus geras oras, renginys bus įdomus ir pavyks, o jei blogas, galvojame jį nukelti savaitei", penktadienį spaudos konferencijoje žurnalistams sakė bendrovės "Mados savaitė" direktorė Rasa Keliuotytė.

Pasak jos, nukelti renginį reikėtų tik tuo atveju, jei smarkiai lytų ar užkluptų uraganas.

Pirmąjį vakarą 15 kolekcijų pristatys Vilniaus dailės akademijos ir G. Fledžinskienės aukštesniosios menų mokyklos studentai.

Antrą dieną kolekcijas pristatys "Utenos trikotažo" bei "Lelijos" dizaineriai, Inga Jankeliūnienė, Liana Karpavičienė, Rasuolė Mačiulienė, Ilona Vrubliauskienė, Renata Maldutienė, Rasa Urbonaitė, Renata Cibulskytė-Paksienė, Jurgita Šatienė, Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė, Ramunė Strazdaitė.

Organizatorių teigimu, šiais metais atranka nebuvo didelė, tačiau reikėjo atmesti "mėgėjų" prašymus, kurių modeliai realybėje buvo kitokie nei eskizuose ar neprofesionaliai parengti.

Kolekcijų pristatymams dizaineriai išrinko 120 modelių, atstovavusių 12 modelių agentūrų iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio.

Bilietai į kolekcijų peržiūras kainuos nuo 15 iki 50 litų.

Vilniaus mados savaitę rengia UAB "Mados savaitė", Vilniaus dailės akademija, Vilniaus savivaldybė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.