Nauja "meilės policijos" paslauga

Ar jums teko patirti mylimo žmogaus šiurkštumą, abejingumą? Jei taip, neliūdėkite ir kreipkitės į "meilės policiją".
Naujas interneto puslapis Lovepolice.com padės įpykusiems mylimiesiems pasiųsti kandų žodelį tiems, kurie nusikalto romantiškajam jausmui.

Įsivaizduokite, jog jūsų mylimas žmogus, nusivedęs jus į vakarėlį, elgiasi taip, tarsi jūsų ten ir nebūtų. Tuoj pat galite internetu pasiųsti jam ketinimą jį ignoruoti. Jei jūsų mergina praleidžia per daug laiko plepėdama telefonu su buvusiu draugužiu, ją galima apkaltinti "užgesusios liepsnos kurstymu".

"Per pirmas dvi savaites užregistravome 8 tūkstančius apsilankymų mūsų puslapyje, nors beveik nesireklamavome", - sakė Robertas Weltonas, puslapio kūrėjas ir savininkas.

Paslauga nemokama. Konkrečios citatos, leidžiančios išsakyti jus įžeidusiam mylimajam tai, ką galvojate, yra sugrupuotos į kelias temas, pavyzdžiui: bendravimas, pasimatymai, asmenybė, blogi įpročiai ir t.t. Iš viso nurodoma 150 galimų nusižengimų romantiškajam jausmui, pradedant "nepaskambino", "pamiršo vardą" iki "mėto į mane daiktus" ar "šlykštisi manimi".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.