NASA paneigė astronautų "meilės bandymus" kosmose

 (6)
"Mes neatliekame, neatlikome ir neketiname atlikti jokių sekso eksperimentų", pareiškė NASA atstovas spaudai Edas Campionas (Edas Kempjenas).

Prancūzijos autorius Pierre Kohleras (Pjeras Koleras) savo naujoje knygoje "Paskutinė misija" (The Final Mission) rašo, kad JAV astronautai su NASA bandė "žvaigždžių sekso" galimybes. Panašūs duomenys pateikiami ir apie Rusijos orbitinę stotį "Mir". P. Kohleras yra prancūzų astronomas, kuris persikvalifikavo į kosmoso reikalų apžvalgininką.

Jis remiasi JAV mokslininko per internetą pateiktais dokumentais, aprašančiais mokslininkų bendradarbiavimą su astronautais, siekiant įvertinti lytinio akto galimybes nesvarumo būklėje. Mokslininkai parengė 10-ies sekso pozų sąrašą, kurį astronautų pora vėliau "patikrino" nulinės gravitacijos sąlygomis.

"Atrodo, kad klasikinis būdas, poza "vyras iš viršaus", yra lengva tik žemėje, kai gravitacija prikausto jus apačioje, ir kad kosmose ji negalima", sakė P. Kohleras.

Teigiama, jog eksperimentas parodė, kad šešiems iš 10 bandymų prireikė pagalbinių priemonių - tokių kaip elastingi diržai arba pripučiamas vamzdis, primenantis miegmaišį, kuris laiko porą glaudžiame glėbyje. Likusiose keturiose pozose pakako vien raumenų jėgos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.