Mylėtis kosmose reikia "mechaninės" pagalbos

 (1)
Neseniai pasirodžiusioje prancūzų mokslo žurnalisto knygoje teigiama, kad NASA astronautai mylėjosi eksperimento metu, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti nesvarumo būklėje įmanomas lytinių santykių pozas.
Anot knygos autoriaus astronomo Pierro Kohlerio, sulaužydama griežtą seksualinių santykių draudimą kosminėje erdvėje, NASA specialų skrydį surengė 1996-aisiais metais(vieną iš tais metais įvykusių keturių skrydžių su moterimis astronautėmis įguloje). Lytinių santykių pozicijos buvo atrinktos kompiuterinės simuliacijos bandymų dėka.

"Iš dešimties išbandytų pozicijų, šešiose prireikė "mechaninės" pagalbos, kad partneriai neatsiskirtų vienas nuo kito, o kitos keturios pozos buvo pakankamai natūraliai pasiektos," teigė Kohleris savo knygoje "The Last Mission" apie sovietinę kosminę stotį "Mir".

Britų ekspertai griežtai paneigė žurnalisto teiginius. "Mano pirma reakcija buvo, kad tai yra visiškas šlamštas," prisipažino Dougas Millardas, Londono mokslo muziejaus kosminės erdvės technologijų skyriaus kuratorius. Jo nuomone, visos NASA surengtos erdvėlaivio skrydžių programos buvo pakankamai viešos, todėl po ketverių metų išgirsti apie neįprastą eksperimentą yra tikrai absurdiška. Be to, svarbesnis Millardui iškilęs klausimas buvo kodėl NASA turėjo atlikti tyrimą be jokio mokslinio pagrindo.

Tokio eksperimento išvados galbūt būtų svarbios ilgalaikėse kosminėse misijose, kuriose be jokios abejonės atsirastų seksualiniai santykiai, tačiau šiandieninėms trumpoms misijoms jos yra visai neaktualios, sakė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.