Munistų sekta Lenkijoje sukėlė sąmaištį

Jau keletas mėnesių didžiuosiuose Lenkijos miestuose - Varšuvoje, Vroclave, Krokuvoje, Katovicuose - tarp jaunimo platinami lapeliai, kviečiantys labai pigiai aplankyti egzotišką šalį.

Nors kvietimuose neminamas Sun Myung Moono (San Mjan Muno) vardas, Visos Lenkijos kovos su sektomis komitetas nustatė, kad lapelius platina šios sektos nariai.

Kelionei lenkų merginos ir vaikinai buvo labai kruopščiai parinkti, - jie dalyvaus vadinamojoje jaunavedžių priesaikoje "Tikros meilės ceremonijoje".

Sektos vadovai skelbia, kad tik santuoka išvaduoja iš gimtosios nuodėmės.

Kiekvienais metais Moonas sutuokia tūkstančius savo sekėjų. Šiais metais sutuoktuvių ceremonija įvyks Seule vasario 13 dieną.

Kovos su sektomis komiteto pirmininkas Ryszardas Nowakas (Rišardas Novakas) BNS sakė, jog Lenkijoje yra nuo 300 iki 1000 "Moono dievo" sekėjų. Šeimų sujungimo bažnyčia Lenkijoje buvo užregistruota 1990 metais. Jos skyriai įvairių organizacijų pavadinimais veikia kai kuriose Lenkijos aukštosiose mokyklose.

Kovos su sektomis komitetas kreipėsi į Lenkijos generalinę prokuratūrą su prašymu ištirti sektos veiklą ir ją uždrausti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.