Mozambike išgelbėtas medyje gimęs kūdikis

Medyje moteris praleido beveik 5 dienas. Ji yra viena iš milijono Mozambiko gyventojų, per potvynius netekusių savo namų. Po gimdymo praėjus valandai, 26 metų S.

Pedro ir naujagimė Rositha (Rosita) buvo išgelbėtos. Prieš tai iš sraigtasparnio nusileidęs medikas nukirpo kūdikio virkštelę. Medyje buvo dar 8 žmonės. Sraigtasparnio pilotas Chrisas Berlynas (Krisas Berlinas) pasakojo, kad vienas gelbėtojas nusileido į medį ir nustatė, kad S. Pedro tuoj gimdys. Kūdikis gimė po dviejų minučių.

Pilotas tuoj pat nuskrido į bazę ir paėmė gydytoją. Grįžę gelbėtojai ir medikas sugebėjo įkelti motiną ir vaiką į sraigtasparnį.

Jau ligoninėje išsekusi S. Pedro sakė esanti laiminga, kad ji ir dar 3 jos šeimos nariai buvo išgelbėti. Tačiau per potvynį žuvo jos močiutė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.