Moteris kreipėsi į teismą dėl "Durex" nepatikimumo

Didžiosios Britanijos gyventoja, pareiškusi, kad ji netikėtai ėmė lauktis trečiojo savo vaikelio po to, kai lytinio akto metu plyšo prezervatyvas, trečia Londono aukščiausiame teisme pateikė unikalius kaltinimus dėl žalos atlyginimo.
36-erių metų Marina Richardson siekė 198200 dolerių kompensacijos iš "LRC Products" kompanijos, gaminančios "Durex" prezervatyvus, tačiau po tris dienas trukusių prezervatyvų nepatvarumo mokslinių tyrimų , teisėjas Ianas Kennedy pareiškė, kad nebuvo rasta patikimų įrodymų dėl kompanijos "LRC' kaltės.

Richardson advokatai teigė, kad prezervatyvas galėjo būti pažeistas gamybos metu ir jau pats jo plyšimo atvejis įrodo, kad tai buvo defektas, įgalinantis Richardson laimėti šią bylą. Tačiau teisėjas pareiškė, kad tokios rūšies prezervatyvai yra netgi aukštesnės kokybės negu to reikalauja Britanijos standartai, be to, nors vartotojai natūraliai tiki prezervatyvų patvarumu, tačiau gamintojai niekada negarantuoja, kad jų gaminiai yra 100 procentų efektyvūs.

Pasirodo "nukentėjusioji" nebuvo perskaičiusi prezervatyvų pakuotėje esančios informacijos ir net nežinojo, kad kompanijos "LRC" gaminami prezervatyvai negarantuoja šimtaprocentinio saugumo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.