Mokslininkus pražiugino sprogęs meteoritas

 (6)
Meteoritas, sprogęs atmosferoje maždaug ties Kanados – Aliaskos pasieniu, netrukus mokslininkams gali padėti pažvelgti į gyvybę, egzistavusią dar prieš Žemei susiformuojant.
Ištyrus į medžio anglį panašias meteorito liekanas paaiškėjo, kad joms gali būti per 5 bilijonus metų, t.y. jos egzistavo jau tada, kai Saulės sistema dar tik formavosi, pranešė kanados ir JAV mokslininkai.

“Šios meteorito liekanos padės mums išsiaiškinti, kokie buvo pradiniai elementai, iš kurių vėliau susiformavo ir Saulė, ir Mėnulis, ir Žemė,” teigė Michaelas Zolensky, NASA kosminio centro mineralogijos specialistas.

Meteoritas sprogo sausio 18-tą dieną sudrebindamas namus ir suteikdamas nutolusio regiono gyventojams stebėti dramatišką šviesos šou.

Mokslininkai jau pradėjo tirti net 1 kilogramo svorį siekiančias meteorito liekanas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (4)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.