Moksleiviai bandė parduoti savo mokyklą

 (11)
JAV St. Louiso miestelio mokyklos abiturientai laikraštyje patalpino reklaminį skelbimą, kuriame siūlė pirkti jų mokyklą.
Skelbime buvo rašoma: "Puiki dviaukštė rezidencija, atnaujinti tualetai, pramogų/teatro kambarys, vidinio ryšio sistema, teniso aikštynai ir dengtas baseinas. $550 000/ pasiūlymas."

Reklaminiame skelbime net nebuvo užsiminta, kad tai mokykla, kurioje mokosi šimtai moksleivių, pranešė vietinis laikraštis "St. Louis Post-Dispatch".

Mokyklos pavaduotojas Bradas Hegeris prisipažino apie skelbimą sužinojęs tik kitą rytą, kai ant savo rašomojo stalo rado daugybę susidomėjusių pirkėjų laiškų. Vyriškis perskambino visiems potencialiems pirkėjams ir paaiškino, kad tai buvo viso labo tik pokštas. "Tai buvo vienas iš geriausių pokštų per visą mano darbo šioje mokykloje istoriją," sakė Hegeris.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.