M.Jackson'o neįsileidžia Londono viešbutis

 (1)
Michaelas Jacksonas pateko į juodąjį Londono "Dorchester" viešbučio sąrašą po pernai metais įvykusio incidento, kurio metu buvo sužalota mergina.
Michael Jackson
Šiame viešbutyje viena naktis apartamentuose su vaizdu į Haid parką kainuoja 1800 svarų sterlingų.

Praeitais metais Jacksonas, lankydamasis šiame viešbutyje, pro kambario langą gerbėjų miniai išmetė savo marškinėlius. Dėl šį suvenyrą gaudančių žmonių grūsties gatvės viduryje viena mergina buvo nustumta po automobilio ratais.

Nors ji nukentėjo nestipriai, viešbučio vadovybė uždraudė žymiam dainininkui lankytis prabangiuose "Dorchester" apartamentuose. Šiuo metu Jackson'as vėl vieši Londone, kur ketina surengti uždarą koncertą Brunėjaus sultonui ir dar vieną šou, skirtą artimai dainininko draugei aktorei Elizabeth Taylor pagerbti.

"Muzikos savaitė"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.