Milijonai paleidžiami dūmų pavidalu

Pasirodo, tapti milijonieriumi nėra taip sunku: tereikia 50 metų nerūkyti.
Trečiadienį buvo minima Pasaulinė nerūkymo diena. Ta proga Vokietijos medikų asociacija apskaičiavo, kad sumaniai investavus cigaretėms skirtus pinigus galima uždirbti daugiau kaip 2 mln. markių (apie 5 mln. Lt).

Jei žmogus, užuot kasdien leidęs pinigus cigaretėms dėtų juos į taupyklę, po metų joje būtų nemaža suma.

Jei 15 metų paauglys tą sumą investuotų į akcijų valdymo fondą, kuris jam per metus uždirbtų 10 proc. palūkanų, tai sulaukęs 65 metų jau turėtų daugiau kaip 2 mln. markių.

Be akivaizdaus finansinio pranašumo, nerūkymas turi dar vieną: nerūkantys žmonės, anot statistikų, gyvena vidutiniškai 10 metų ilgiau negu užkietėję rūkaliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.