Mėsos valgymas gali sukelti impotenciją

 (5)
Gyvūnų apsaugos aktyvistai atkakliai teigia, kad mėsos valgymas gali sukelti seksualinę impotenciją.
Judėjimo už etišką elgesį su gyvūnais (PETA) išleistas plakatas "Mėsos valgymas gali sukelti impotenciją", kuriame nufotografuota JAV vėliavos rašto bikinį dėvinti mergina, rankose laikanti nulinkusias šviežias dešreles, buvo reklamuojamas 13-oje valstijų, tačiau daugelyje iš jų nesulaukė didelio pritarimo.

"Žmonių argumentai labai skyrėsi. Tose valstijose, kuriose ypač paplitusi gyvulininkystė, sulaukėme ypač įdomių atsakymų, pavyzdžiui 'Mano brolis dirba gyvulininkystės industrijoje, todėl savo elgesiu aš vis tiek negalėčiau atitaisyti to, ką jis daro'," teigė viena iš PETA dalyvių M. Friedrich.

"Daugelis vyrų labiau rūpinasi tuo, kas yra žemiau juosmens, o ne tuo, kas aukščiau jo," sakė Friedrich. "Mūsų pagrindinis tikslas yra priminti žmonėms apie gyvūnų patiriamą kančią. Šiuo atveju, svarbu pasakyti žmonėms, kad valgydami mėsą jie remia žiaurumus, vykdomus su gyvuliais."

Gegužės mėnesį PETA pasiskundė, kad Niujorko "Karvių parado 2000", kurio metu mieste turėjo būti demonstruojama šimtai dirbtinių karvių figūrų, organizatoriai atsisakė į renginį įtraukti kelias PETA sukurtas karves kaip neva per daug "grafiškas ir netikroviškas".

PETA renginiui pristatė kelis plakatus, panašius į parduotuvių mėsos skyriuose kabančius mėsos kategorijų piešinius, kuriuose kiekvienoje kategorijoje mėsos valgymą susiejo su širdies priepuoliais, vėžiu, impotencija bei kitais sveikatos sutrikimais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.