Mes ne turtų ieškotojos, teigia įsižeidusios Silicon Valley moterys

Silicon Valley, kur įsikūrę daugelio informacinių technologijų bendrovių būstinės, gyventojai, o ypač moterys, pasipiktino Amerikos spaudoje pasirodžiusiais straipsniais apie jų gyvenamąją vietą. Net keli leidiniai išspausdino straipsnius, kuriuose Silicon Valley aprašomi kaip “turtingų vyrų ir moterų, norinčių jų pinigų namai”.
“Tai tiesiog kvaila”, apie straipsnius atsiliepė vienos interneto svetainių įkūrėja Patty Beron. Daugiau nei 1000 moterų, dirbančių IT bendrovėse vienijančios grupės vadovė Sylvia Paull straipsnius pavadino įžeidžiančiais. “Silicon Valley išugdė šimtus ar net tūkstančius IT profesionalių moterų, kurios užima įvairiausias pareigas, pradedant bendrovių vadovių, baigiant programuotojų, vadybininkių, dizainerių ir kt.”, S. Paull rašo laiške vienam tokį straipsnį išspausdinusių leidinių.

“IT srityje dirbančios moterys visiškai ignoruojamos straipsnyje. Susidaro įspūdis, jog Silicon Valley moterys tėra tik auklėtojos vaikų darželiuose ar pradinių mokyklų mokytojos”, teigiama laiške.

S. Paull teigimu, nesąžininga moteris aprašyti tik kaip turtų ieškotojas tuo tarpu kai daugybė jų pačios sukuria tuos turtus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.