Mekos valdžia uždarė moterų interneto kavinę

Šventojo musulmonų miesto Mekos valdžia uždarė moterims skirtą interneto kavinę dėl “moralinių priežasčių”, pranešė Saudo Arabijos spauda.
Netoli Mekos universiteto buvusi interneto kavinė buvo uždaryta po skundų dėl jos “nemoralios paskirties”.

“Tai, kas buvo aptikta, prieštaravo tiek mūsų religijai, tiek tradicijoms”, teigė piliečių teisių departamento atstovas. Jo teigimu, teismas taip pat suteikė teisę uždaryti ir kitas interneto kavines, “ypač tas, kurios neteisingai naudojamos”.

Pastaruoju metu visoje Saudo Arabijoje duris atvėrė daugybė interneto kavinių, kurios tapo paauglių susitikimo vieta ir langu į pasaulį.

Šalyje jau yra daugiau kaip 100 tūkst. interneto vartotojų, užsiregistravusių nuo praėjusių metų, kai interneto paslaugos tapo prieinamos visiems.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.