McDonalds išbandys naują mokėjimo sistemą

McDonalds kompanija, stengdamasi dar labiau sutaupyti savo klientų laiką, tam tikrai vartotojų grupei suteiks galimybę mokėti už maistą tuo pačiu būdu kaip jie moka, pavyzdžiui, už važiavimą greitkeliais. Automobiliuose įtaisomus specialius daviklius, kurių dėka automatiškai nuskaitoma pinigų suma ir galima tiesiog nesustojus pravažiuoti mokesčių rinkimo postus keliuose, tikimasi panaudoti ir mokėjimui už maistą.
Penki McDonalds restoranai Orange apygardoje Kalifornijoje įsirengs antenas, identiškas antenoms stovinčioms keliuose, kurių priimtų signalų iš automobilių daviklių pagrindu vėliau bus pateikiama galutinė sąskaita už maistą tiems vartotojams, kurie jau gauna panašias sąskaitas iš greitkelius prižiūrinčios agentūros.

Manoma, kad šis naujas projektas, pradėsiantis veikti kovo mėnesį, sulauks tikrai didelio populiarumo. Kaip teigia McDonalds atstovas Antonio Hernandesas, dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo dinamiškumo kiekviena galimybė taupyti laiką išvengiant eilių prie McDonalds restoranų turėtų būti tikrai sveikintina. Šios idėjos sumanytojai tikisi, kad naujasis jų projektas leis vartotojams sutaupyti apie 15 minučių.

Iškyla tik vienas klausimas - ar tai reiškia, jog asmuo pavogęs mašiną su davikliu, galės džiaugtis McDonalds maistu nemokamai ir dar sutaupys 15 minučių?

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.