McCartney labai patinka ir savo draugės šuniui

 (2)
Sero Paulo McCartney (Polo Makartnio) mergina sako, kad "eksbitlas" be galo patinka ir jos šuniui.
Paul McCartney
"Oliveris puikiai nusimano apie žmonių charakterį", apie savo 3 metų terjerą trečiadienį sakė Heather Mills (Heter Mils). Su šuneliu ji pozavo žurnalistams, taip pradėdama kampaniją už geresnį elgesį su naminiais gyvūnais.

"Jis ir Paulas labai gerai sutaria", tvirtino buvusi manekenė, 1993 metais autoavarijoje netekusi kojos. Ant jos motociklu užvažiavo policininkas.

Paulo draugė tvirtino, kad negalėtų bendrauti su žmogumi, kurio Oliveris nemėgtų.

32 metų H. Mills taip pat sakė būtų norėjusi susipažinti su velione Paulo žmona Linda, kuri 1998 metais mirė nuo krūties vėžio.

"30 metų puoselėti santuoką yra fantastiškas laimėjimas, o tiek laiko išsaugoti rokenrolo muzikanto šeimą tiesiog neįtikėtina", sakė H. Mills, pridūrusi, kad ji Linda galinti tik žavėtis.

Kovo mėnesį P. McCartney patvirtino, kad susitikinėja su H. Mills.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.