Maskvoje Clintonas galėjo mėgautis džiazo muzika

 (1)
Jungtinių Valstijų prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) šeštadienio vakarą Rusijoje praleido prabangiai - vakarienei jam buvo pateikta šerniena ir žąsis, surengta ekskursija po ištaigingus privačius prezidento apartamentus Kremliuje, ir iki vidurnakčio jis galėjo klausytis džiazo.
B. Clintonas į Maskvą atvyko šeštadienio vakarą ir beveik iš karto nuvyko į Kremlių pirmo susitikimo su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu nuo to laiko, kai šis perėmė valstybės valdžios vairą į savo rankas. B. Clintonui tai jau trečioji ir svarbiausia viešnagė per jo kelionę po keturias Europos šalis.

Vakarienė, kurią aukšti JAV pareigūnai apibūdino kaip "nuoširdžią" ir lydimą "draugiškų" pokalbių, truko beveik tris valandas. Jos pabaigoje buvo surengtas privatus koncertas, kuriame dalyvavo keli geriausi Rusijos džiazo atlikėjai.

B. Clintonas palaikė šiltus bičiuliškus santykius su V. Putino pirmtaku Borisu Jelcinu. Nors V. Putinas, pasižymintis daugeliu savybių, tik ne "šiltumu", tačiau tiek JAV, tiek Rusijos pusė šeštadienį surengtą vakarienę apibūdino kaip draugišką, tvirtindamos, kad abu vadovai puikiai sutarė.

Griežtas V. Putinas, buvęs KGB agentas ir, kiek žinoma, nesantis toks aistringas džiazo gerbėjas kaip B. Clintonas, šį kartą pademonstravo ypatingą draugiškumą, surengdamas koncertą ir retą pasivaikščiojimą po privačius apartamentus Kremliuje - beprecedentinį gestą Rusijos buvusiems priešams amerikiečiams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.