Madonnos draugas įtariamas užpuolimu

Londono policija penktadienį pranešė, kad buvo suėmusi popmuzikos dievaitės Madonnos (Madonos) draugą britų režisierių Guy Ritchie (Gajų Ritčį).
Filmu "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) išgarsėjęs 31 metų G. Ritchie įtariamas tuo, kad prie Madonnos namų Londone užpuolė vyrą.

Režisierius suimtas ketvirtadienį ryte, o vėliau paleistas už užstatą. Policija pradėjo tyrimą.

Madonna laukiasi G. Ritchie vaiko, kuris turi gimti rugsėjį. Šiuo metu dainininkė nuomoja 2 mln. svarų (maždaug 12 mln. litų) vertės namą vakarų Londone, prabangiame Kensingtono rajone.

"(G. Ritchie) buvo nuvežtas į policijos nuovadą ir apklaustas. Jis turi ateiti birželio 1 dieną kitai apklausai", agentūrai "Reuters" sakė policijos atstovas spaudai.

G. Ritchie įtariamas užpuolęs 20-metį, kuris dėl to patyrė menkus sužeidimus. Žiniasklaidos pranešimais, užpultasis tikriausiai yra gerbėjas, prie Madonnos namų laukęs progos pažvelgti į savo dievaitę.

Anksčiau šį mėnesį britų bulvariniai laikraščiai rašė, jog Madonnos meilės ir šeimos reikalai pašlijo. Madonnos ir G. Ritchie santykiai esą ištikti krizės.

Viename straipsnyje teigta, kad dainininkė atskrido į Londoną aptarti savo ateities su G. Ritchie, atsisakiusiu persikraustyti į Los Andželą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.