Madonna paneigė gandus apie galimas skyrybas

Nors savaitgalį bulvariniai laikraščiai pranešė apie Madonnos ir jos draugo britų režisieriaus Guy’jaus Ritchie rimtus nesutarimus dėl gyvenamosios vietos, tačiau dainininkės atstovė Liza Rosenberg pareiškė, kad garsiajai porelei tikrai nereikia dar kartą viešai patvirtinti savo meilės.
Madonna
“Ji labai laiminga grįžusi į Londoną pas Guy’jų. Negali būti jokių kalbų apie tai, kur jie ketina gyventi, ar Niujorke, ar Londone – jie gyvens ten, kur juos nuves darbas. Tai "dviejų karjerų" šeima,” teigė Rosenberg laikraščiui “Hollywood Reporter”. Beje, ji taip pat paneigė ir gandus apie galimą porelės išsiskyrimą.

Pop dievaitė ir britų režisierius rugsėjo mėnesį turėtų susilaukti vaikelio.

Prieš kelias dienas pagrindiniai Britanijos bulvariniai laikraščiai pranešė, jog garsioji porelė buvo draskoma nesutarimų dėl to, kur turėtų augti jų atžala – Los Andžele ar Londone.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.