Madonna neigia žinanti būsimo kūdikio lytį

Popmuzikos dievaitė Madonna trečiadienį paskelbė nežinanti savo būsimo kūdikio lyties ir neketinanti tekėti už vaiko tėvo britų režisieriaus Guy Ritchie (Gajaus Ritčio).
Madonna
"Nežinau savo kūdikio lyties ir neketinu tekėti", sakė 41 metų Madonna pareiškime, kurį išplatino "Warner Bros. Records" atstovas spaudai.

"Daugiau neskelbsiu jokios informacijos apie savo asmeninį gyvenimą ar nėštumą. Būčiau labai dėkinga už privatumo gerbimą", sakoma toliau.

Pareiškimas išplatintas po pranešimų britų spaudoje apie tai, kad dainininkė laukiasi berniuko ir galvoja apie vedybas.

Praėjusį mėnesį Madonna patvirtino esanti nėščia nuo 31 metų G. Ritchie, išgarsėjusio filmu apie gangsterius "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock Stock and Two Smoking Barrels).

Britų bulvarinis laikraštis "The Mirror" kovo pradžioje išspausdino interviu su Madonna, savo santykius su G. Ritchie apibūdinusia kaip labai rimtus.

"Ateityje galimos vedybos", tvirtinusi ji.

Trečiadienį kitas bulvarinis laikraštis "The Sun" pacitavo dainininkei artimą asmenį, kuris sakė, jog Madonna per medicininę apžiūrą sužinojo besilaukianti berniuko.

Madonna ketverius metus buvo susituokusi su aktoriumi Seanu Pennu (Šonu Penu), bet santuoka 1989-aisiais nutrūko.

Su savo trejų metų dukros Lourdes (Lurdes) tėvu Carlosu Leonu (Karlosu Leonu) Madonna išsiskyrė prieš pusantrų metų. Už C. Leono ji nebuvo ištekėjusi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.