Londono prostitutės Moters dienos proga streikavo

 (1)
Anglų prostitučių bendrija sakė, kad vietos savivaldybė grasina jų šeimininkus priversti įsigyti nuosavybę, o policija jas baugina bei įsiveržia į jų namus be teismo leidimo.

"Atsisakome būti skirstomos į "geras" ir "blogas" mergaites. Mes tokios pačios moterys. Esame visuomenės dalis kaip motinos, dukterys, seserys, žmonos, partnerės, kaimynės ir draugės. Rūpinamės ir aprūpiname savo šeimas", sakoma bendrijos pareiškime.

Vestminsterio savivaldybė atsisakė tuoj pat komentuoti pareiškimą.

Prostitutės tvirtina, kad jos reikšmingai prisideda prie Soho kvartalo Londono vakaruose, kur yra daugybė barų ir restoranų, klestėjimo. Jos teigia turinčios visas teises čia būti, o jei savivaldybei pavyktų jas išvaryti, be namų liktų daugiau nei 100 moterų. Joms tektų dirbti gatvėje.

Prostitucija Didžiojoje Britanijoje nėra nelegali, bet draudžiama ieškoti klientų gatvėje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.