Londone startuos ralis aplink pasaulį

Gegužės pirmąją Londone prasidės pirmasis istorijoje ralis aplink pasaulį.
42 automobiliai iš 19 šalių bandys ne daugiau kaip per 80 dienų įveikti ilgiausią, kaip teigia ralio organizatoriai, distanciją iš visų iki šiol rengtų maratonų.

Planuojama, kad ralis turėtų baigtis birželio 18-ąją taip pat Londone.

Philipas Youngas, renginį organizuojančios Klasikinio ralio asociacijos vadovas, teigė, kad tai bus pirmasis kartas kai automobilių lenktynės aplink pasaulį prasidės ir baigsis toje pačioje vietoje.

Ralyje dalyvaus ne tik nauji automobiliai, tačiau savo jėgas išbandys ir 1913-ųjų Rolls Royce'as "Silver Ghost", 1955-ųjų Triumph TR2 bei 1961-ųjų Aston Martin DB4.

Youngas prisipažino, kad visas šis renginys buvo organizuojamas net trejus metus. Ralio trasa nusidrieks į šiaurę per Europą Rusijos link, per Taklimakano dykumą Kinijoje, Kanadą, JAV, Maroką bei pietų Europą. "Bus tikras stebuklas, jeigu jie visi pasieks finišą," sakė Youngas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.