Lietuviai prašo arabų labdaros

Vienas oficialių šios kelionės tikslų - surasti pinigų Mažeikiuose statomai katalikų bažnyčiai.

Rajono savivaldybės valdyba kelionės išlaidoms iš gamtos apsaugos fondo skyrė 38 tūkstančius litų.

Mažeikiuose pasklidusios abejonės dėl kelionės į Dubajų tikslų ir jai išleistų pinigų pagrįstumo atsispindi ir savivaldybių rinkimų kampanijoje.

Daugelis politikų iš opozicijos viešai abejoja, kad arabų šalių gyventojai, išpažįstantys musulmonų tikėjimą, galėtų remti katalikų bažnyčios statybą. Rajono meras linkęs pasitikėti labdaros ieškojimo projektu ir dėl to, kad prie jo prisideda Lietuvos generalinis konsulas Dubajuje Gvidas Kerušauskas.

Užvakar Mažeikių rajono savivaldybė gavo G.Kerušausko pasirašytą ir konsulato antspaudu pažymėtą raštą. Jis adresuotas Dubajuje esančiam savivaldybės administratoriui P.Rubežiui.

Tai - kažkokio Comptono De Barros anglų kalba rašyto pasiūlymo lietuviškas variantas: "Norime patvirtinti, kad mūsų susitikimo su jumis ir kitais jūsų delegacijos nariais 2000 03 05 Dubajuje metu Aussean pateikė pasiūlymą užsiregistruoti ir reklamuoti 3 puslapius "SkyBiz 2000" tinklalapyje Indijoje su vieninteliu tikslu - suteikti lėšas Lietuvoje statomos bažnyčios statybos užbaigimui".

Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Azijos, Afrikos ir Okeanijos šalių skyriaus vadovas Vytautas Žalys sakė, jog apie mažeikiškių kelionę į Dubajų ir su ja susijusią G.Kerušausko veiklą girdi pirmą kartą.

V.Žaliui iki šiol buvo žinoma nedaug atvejų, kad Azijos šalys remtų Lietuvą. Japonija nemenką humanitarinę paramą yra suteikusi Nacionalinei M.Mažvydo bibliotekai, Pietų Korėja ir Taivanas kompiuteriais yra parėmę Lietuvos mokyklas.

Bet apie paramą bažnyčioms ministerijos pareigūnui netekę girdėti.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.