Lietuviai nenori laiko kaitaliojimo

 (2)
Daugelis Lietuvos gyventojų nori, kad nebebūtų įvedamas vasaros laikas, parodė visuomenės nuomonės apklausa.
73 proc. respondentų buvo už tai, kad nuo šių metų kovo laikrodžių rodyklės nebūtų persukamos viena valanda į priekį, o spalio mėnesį - valanda atgal.

20,3 proc. apklaustųjų nenorėjo, kad vasaros ir žiemos laiko kaitaliojimas būtų atšauktas, o 6,7 proc. apklaustųjų šiuo klausimu neturėjo aiškios nuomonės.

Apklausą Vyriausybės užsakymu vasario 9-14 dienomis atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų agentūra "Vilmorus".

Pasak premjero atstovo spaudai pranešimo, Vyriausybė inicijavo šią apklausą todėl, kad pernai rudenį ankstesnei Vyriausybei priėmus sprendimą sugrąžinti Lietuvoje 2-sios juostos laiką, klausimas dėl vasaros laiko likimo buvo atidėtas pavasariui.

Penktadienį Baltijos Ministrų tarybos posėdyje Taline premjeras Andrius Kubilius konsultuosis su Latvijos ir Estijos vyriausybių vadovais dėl vasaros ir žiemos laiko kaitaliojimo.

Pasak pranešimo spaudai, ministras pirmininkas A. Kubilius, mano, kad laikas Lietuvoje turi būti nustatomas taip, kaip nori jos gyventojai.

Vasaros ir žiemos laiko kaitaliojimo atsisakymas būtų jau trečias eksperimentas su laiku per pastaruosius dvejus metus.

Pernai rudenį Lietuvoje buvo atšauktas pirmosios juostos laikas, pagal kurį šalis gyveno pusantrų metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.