Libane kaliniai bus mokomi dainuoti

Tarp vieno iš griežčiausių Libano kalėjimo sienų netrukus pasigirs muzikos garsai, nes kalėjimo administracija nusprendė, kad jų prižiūrimiesiems trūksta dainavimo pamokų.
Roumieh kalėjimo atstovai ketvirtadienį pareiškė, kad nuo birželio mėnesio čia taip pat bus organizuojami įvairūs koncertai. Tai dalis kampanijos, kuria stengiamasi pagerinti nuteistųjų gyvenimo sąlygas.

Su Amerikos ambasados pagalba kalėjime jau atidaryta biblioteka, kurioje užregistruota 190 skaitytojų.

Prieš dvejus metus šiame kalėjime įvyko masinės riaušės, kurių metu buvo sužeisti keli nuteistieji.

Norėdami sustabdyti smurtą, kalėjimo vadovai nusprendė surengti keletą žymių vietos ir užsienio atlikėjų koncertų. Be to, buvo organizuotas nuteistųjų ir jų prižiūrėtojų futbolo turnyras.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.